WOLFER Kapı Kilit Sistemleri

Tüm Otel Kapı kilit kartlarına çözümler sunar.

Wolfer, Kart modeliniz ne olursa olsun tüm kapı kartlarına kaliteli ve uygun çözümler üreterek, Firmanızın hem bütçesini korur hemde kalite ürünler sayesinde misafir memnuniyetiniz artar.

Tüm ürünlerde birerbir değişim garantisi ( 5 yıl )

Wolfer, tüm ürünlerinin arkasında sonuna kadar duruyor. Müşteri kullanımından doğacak sıkıntılar dahil tüm ürünlerine tam 5 yıl değişim garantisi veriyor.

Modern elektronik kilit sistemi nedir?)

Modern elektronik kilit sistemi geliştiren herkesin amaçları kısaca – bir kilit sistemi yetkiliye mülk/tesisleri/salonları erişilebilir tutmalı ve yetkisi olmayanı dışarıda bırakmalı. Giriş ve çıkışları kontrol edip, sisteme bağlı kilit, anahtar ve yetkili şahısları gösteren genel bir bakış sunmalıdır. Bir modern elektronik kilit sistemin özelliği anahtarları ve erişimi resepsiyon ya da ofis girişinde yüklü yazılım kullanılarak kolaylıkla kontrol edilebilir olması. Anahtar genellikle kablosuz okunur bir karttır. Tek bir kart birden fazla kapıya erişim sağlayabilir ve ek özellikler ekleyebilme olasılığı vardır. Kapı kilitleri genellikle pil ile çalışır, bazı istisnai durumlarda elektrik hattına bağlıdır.

Alanya Göktaş Bilgisayar © 2015

MENÜ

Sosya Medya